• In English
 • "Набір до рибного патруля буде прозорим та транслюватиметься он-лайн", - Ярема Ковалів
  опубліковано 15 грудня 2015 року о 13:26

  15 грудня у Києві стартував набір до рибного патруля. На воду нові патрульні вийдуть вже у березні 2016. Про це на брифінгу щодо запуску проекту повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  За словами Яреми Коваліва, наразі Держрибагенство реалізує цілий комплекс реформ для відродження рибного господарства України. Проте,  ефективна система контролю є базисом для них всіх і покликана забезпечити їх правильну роботу. «Рибний патруль – це  в першу чергу люди, з високою мотивацією, ті, хто по-справжньому вболіває за галузь і хоче її розвивати, відібрані на основі відкритого конкурсного відбору, незаплямовані корупцією», наголосив під час презентації Ярема Ковалів.

  Він додав, що робота нового органу буде максимально прозорою і зрозумілою для громадськості. «Все робимо прозоро, навіть набір до патруля та кадровий конкурс, починаючи з першого дня, транслюється он-лайн на каналі агентства в Інтернеті», - повідомив Голова агентства.

  Він запросив представників громадськості бути максимально активними, слідкувати за перебігом конкурсу та звертатися до кадрової комісії, якщо є інформація про дії, що дискредитують кандидатів.

  У рибному патрулі  Держрибагентство кардинально змінює принципи та підходи до роботи, орієнтується на кращий європейський досвід. «Активно співпрацюємо з Естонією та Норвегією. Розраховуємо на обмін досвідом та  технічну допомогу цих країн. Два тижні тому норвезька делегація була в Україні. Між Держрибагенством України та Директоратом з рибальства королівства Норвегія налагоджено конструктивну взаємодію. Норвезька сторона передасть Україні технічні напрацювання із електронної системи звітності промислового рибальства. Минулого тижня співробітник агентства відвідав Норвегію, де вивчав, як працює  ця система. Маємо намір запустити аналогічну в Україні вже 2016 році», – підкреслив Ярема Ковалів.

  Проект «рибний патруль» на Київщині є пілотним, у 2016 році його досвід застосують по всій території України. Вже у середині лютого відповідний конкурс розпочнеться  у Чернігові, Черкасах, Полтаві, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Одесі,  в регіоні Чорного та Азовського  морів.