• In English
 • Завершився робочий візит Голови Казначейства на Схід України
  опубліковано 14 грудня 2015 року о 12:45

  Протягом 7-13  грудня поточного року Голова Казначейства Тетяна Слюз перебувала з робочим візитом у Донецькій та Луганській областях.

  В рамках візиту Тетяна Слюз відвідала ряд населених пунктів, які знаходяться на території підконтрольній українській владі, де провела низку розширених нарад за участю керівництва обласних та районних державних військово-цивільних адміністрацій,  міських, селищних та сільських рад, казначеїв, керівників фінансових органів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів.

  Також Голова Казначейства відвідала ряд територіальних органів Казначейства, де провела наради з їх трудовими колективами, на яких  разом з казначеями розглянула низку важливих для системи Казначейства питань та відмітила їх професійність, патріотизм  і  відданість державі.

  Очільниця Казначейства разом з головами обласних військово-цивільних адміністрацій Донецької та Луганської областей Павлом Жебрівським і Георгієм Тукою, обговорили низку актуальних щодо відновлення Донбасу  питань.

  Окремо під час візиту  Тетяна Слюз проінспектувала будівництво інженерних фортифікаційних споруд.

  На завершення робочого візиту 13 грудня Тетяна Слюз відвідала Управління  Казначейства у м. Авдіївка Донецької області, де спільно з його керівником розглянули питання щодо відновлення приміщення управління, яке зазнало значних руйнувань внаслідок  обстрілів  у січні-лютому 2015 року.