• In English
 • Арсеній Яценюк: Ми утримуємо єдність між Президентом, Прем'єр-міністром і українським Парламентом
  опубліковано 13 грудня 2015 року о 21:14

   

  «Наші вороги сподівалися, що новій українській владі не вдасться перебороти віковічне прокляття українських демократів – це чвари, розбрат і конфлікти. Так, нам дуже непросто. Але ми утримуємо єдність між Президентом, Прем'єр-міністром і українським Парламентом», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 13 грудня.

  Він підкреслив, що в наступному році реформи в Україні будуть продовжені: «Зараз нам говорять, що в наступному році у них нічого не вийде, вони розваляться, і жодних реформ в країні не буде проводитись. Арсеній Яценюк наголосив, що влада ухвалить закон про державний бюджет, нову податкову реформу: «Ми проведемо реформу середньої освіти і змінимо якість української медицини».

  «Нас постійно лякали і лякають. У нас хочуть викликати страх. Іоанн Павло Другий сказав: «Не біймося». Тож, не біймося, не опускаємо руки, а, навпаки, разом і спільно, з вірою і впевненістю, ідемо в 2016 рік, в рік економічної стабільності, в рік нашого поступу і в рік нашого майбутнього успіху», - сказав Глава Уряду України.