• In English
 • Геннадій Зубко: Україна має потужності для участі у туркменських магістральних проектах ТАПІ
  опубліковано 13 грудня 2015 року о 17:37

  «Україна готова до участі у проектах будівництва магістральної залізничної дороги та лінії електропередач, яка буде реалізована в рамках будівництва газопроводу Туркменістан – Афганістан – Пакистан – Індія», - про це сказав Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, під час робочої зустрічі із Віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Сатликом Сатликовим  та Віце-прем’єром Кабінету Міністрів Туркменістану Шамухамметом Дурдилиєвим в рамках поїздки до Туркменістану.

  Геннадій Зубко нагадав про успішне завершення та відкриття разом з Віце-прем’єром Шамухамметом Дурдилиєвим проекту зведення комплексу очисних споруд в Ашхабаді.

  «Україна зацікавлена у продовженні цього проекту та розширення потужностей  з 300 до 600 тис.м3. Ми також зацікавлені у реалізації проектів будівництва метрополітену та будівництві доріг», - сказав Геннадій Зубко.

  Під час зустрічі із Сатликом Сатликовим Геннадій Зубко домовився щодо планів поставки Туркменістану 1500 вагонів рухомого складу, з яких на 750 вже проголошений тендер. Туркменська експертна комісія  зараз вивчає можливість відповідних поставок на українському підприємстві Крюківський вагонобудівний завод.

  «Туркменістан зацікавлений у поставках з України автомобільного транспорту, а також у виконанні замовлень по виробництву нестандартних вагонів рухомого складу. Ці вагони будуть використовуватись на залізниці вздовж газопроводу ТАПІ», - зазначив Геннадій Зубко.