• In English
 • У Києві офіційно відкрився Центр рекрутингу Нацполіції України
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 18:23

  У Києві офіційно відкрився Центр рекрутингу Нацполіції України. На його базі проводитимуть відбір кандидатів на службу та переатестацію діючих поліцейських. У церемонії відкриття Центру взяли участь глава Нацполіції Хатія Деканоідзе і Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

  За словами Хатії Деканоідзе, Центр рекрутингу займатиметься відбором претендентів на службу, їх атестацією, оцінкою і розвитком. У Центрі з понеділка вже тривають співбесіди з кандидатами на службу в лавах поліції. Після цих співбесід вони будуть призначені на постійні посади. Комісії, які проводять співбесіди з претендентами, є незалежними і приймають такі ж незалежні рішення.

  «Найголовнішим завданням для мене і всієї нашої команди є те, щоб ми повернули довіру людей і очистили наші лави», – підкреслила глава Нацполіції, висловивши подяку американським партнерам за допомогу у побудові сучасної української поліції.

  Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт зазначив, що вважає Центр ректрутингу Національної поліції «будівельним майданчиком, на якому постає нова Україна».

  «На ньому створюється нова поліція, яка користується довірою громади», – підкреслив Джеффрі Пайєтт.

  Він також висловив упевненість, що українське правоохоронне відомство досягне успіху у процесі реформування, оскільки проект патрульної поліції є свідченням того, що Україна змінюється і що вона може створити інституції, вільні від корупції.  

  Щодня на базі Центру рекрутингу комп'ютерне тестування матимуть змогу пройти близько 600 осіб. Кожного дня проходитиме близько 300 очних співбесід. Їх проводитимуть 12 комісій, до складу яких входять від 6 до 8 членів.

  Нагадаємо, що створення Центру рекрутингу передбачено Концепцією "100 днів якості Національної поліції України"