• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 11 грудня 2015 року о 10:33

  Протягом вчорашнього дня в контрольних пунктах в'їзду-виїзду вздовж лінії розмежування відмічалося певне зменшення пасажиропотоку. Особливо це фіксувалося по контрольним пунктах «Георгіївка» та «Новотроїцьке». У той же час на «Зайцевому» спостерігалося збільшення пасажиро-транспортного потоку. Для належного та оперативного оформлення громадян на кілька годин продовжувався термін роботи окремих КПВВ.

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 7645 осіб та 1115 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 2800 осіб та 665 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 8835 осіб та 2730 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2585 осіб та 560 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2275 осіб.

  У контрольному пункті «Новотроїцьке» громадянин України, який рухався до тимчасово непідконтрольної території, намагався «вирішити питання» запропонувавши прикордонникам неправомірну грошову винагороду. Кошти чоловік пропонував за пропуск легкового автомобіля «BMW», на який у нього не було документів. В даний час даного громадянина та транспортний засіб передано співробітникам Волноваського відділу поліції.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування, не намагатися під час проходження контролю у будь-якій формі, у тому числі шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками. Зазначимо, що за спробу дачі хабара передбачена кримінальна відповідальність.

  Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало 500 та 200 транспортних засобів, які прямують на виїзд до тимчасово непідконтрольної території. Відповідно 400 та майже 200 автівок очікують на оформлення в напрямку в'їзду. Зазначимо, що у порівнянні з минулою добою на «Зайцевому» спостерігається певне збільшення транспорту. На КПВВ «Новотроїцьке» 120 транспортних засобів очікувало на в’їзд з тимчасово непідконтрольної території та 100 автівок на виїзд, а на КПВВ «Гнутове» перебувало 50 автівок на в’їзд, черга на виїзд була відсутня.