• In English
 • Прозорий процес відбору до поліції стане запорукою запобігання корупції, - глава Нацполіції
  опубліковано 10 грудня 2015 року о 15:49

  Переатестацію діючих працівників поліції, а також відбір нових кандидатів  здійснюватиме рекрутинговий центр. Його відкриття Голова Національної поліції України анонсувала завтра, 11 грудня.

  За словами Хатії Деканоідзе, для того, аби відбір кандидатів на службу був чесним і прозорим, 11 грудня відкриється рекрутинговий центр Національної поліції. Він відкривається за підтримки іноземних партнерів України. Через рекрутинговий центр буде здійснюватися як відбір нових кандидатів, так і процес переатестації вже діючих поліцейських. Створення рекрутингового центру передбачене Концепцією "100 днів якості Національної поліції України".

  Хатія Деканоідзе запевнила, що до діяльності рекрутингового центру не залучено жодного працівника  Національної поліції. У центрі працюватиме кваліфікована професійна команда, найнята міжнародними партнерами України. Крім того, до процесу відбору і рекрутингу мають долучитися атестаційні комісії, до участі в яких глава Національної поліції України закликала представників громадськості.

  "Ще раз закликаю: будь-ласка, якщо ви хочете змінити країну, – приходьте до нас і займайтеся цим процесом. Ми відкриті, і ми співпрацюємо", – підкреслила Хатія Деканоідзе, додавши, що відкритість і прозорість є найкращою зброєю проти корупції.

  Крім того, у структурі Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України передбачено створення call-центру, куди громадяни зможуть звернутися при необхідності.