• In English
 • Держкомтелерадіо відкриває VІ Київську книжкову виставку "Книжкові контракти"
  опубліковано 09 грудня 2015 року о 11:05

  10 грудня об 11.00 у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) за участю першого заступника Голови Держкомтелерадіо Богдана Червака відбудеться церемонія відкриття VІ Київської книжкової виставки «Книжкові контракти». Виставка триватиме чотири дні. На церемонію її відкриття запрошені керівники міністерств та відомств, громадські діячі, народні депутати України.

  Участь у виставковому заході візьмуть понад 60 вітчизняних видавців. На спеціально обладнаних виставкових майданчиках вони презентуватимуть свої книжкові видання, зустрічатимуться з читачами, обговорюватимуть майбутні проекти з діловими партнерами. На виставці широко буде представлено художню, наукову, довідкову, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання.

  Різноманітна програма запланована для відвідувачів виставки. Це і численні автограф-сесії літераторів, майстер-класи, дискусії за участю відомих українських письменників, літературознавців, художників-графіків тощо. Зокрема, під час виставки відбудеться презентація книги ув’язненої льотчиці Надії Савченко «Сильне ім’я Надія», яка вийшла друком у київському видавництві «Юстініан». Ця книга – один великий і живий лист до українців. Лист із російської в’язниці воїна і жінки, яка стала символом нескореної української нації. Книгу презентуватиме сестра незламної льотчиці Віра Савченко.

  А для маленьких шанувальників книги протягом чотирьох виставкових днів триватиме розважальна програма до дня Святого Миколая.

  У рамках роботи «Книжкових контрактів» планується провести благодійну акцію із збору нових книг для дитячих будинків та шкіл-інтернатів «Придбай книжку – подаруй свято дітям, позбавленим батьківської турботи». Під час виставки працюватиме Різдвяна вітальня, де відвідувачі матимуть змогу поспілкуватись як з відомими сучасними письменниками, так і з молодими початківцями на літературній ниві.

  Також 10 грудня відбудеться нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Краща книга України 2015 року».

  З програмою виставки можна ознайомитися на сайті Держкомтелерадіо за посиланням  http://comin.kmu.gov.ua/control/publish/article/main?art_id=125616&cat_id=125615