• In English
 • Голова Казначейства здійснила робочу поїздку до Донецької області
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 19:29

  7-8 грудня Голова Казначейства Тетяна Слюз перебувала з робочою поїздкою у Донецькій області.

  Свій візит до Донецької області Голова Казначейства розпочала з відвідування Головного управління Казначейства у Донецькій області, Управлінь Казначейства у м. Маріуполі, м. Донецьку та Куйбишевському районі м. Донецька, що переміщені до м. Маріуполь, Управлінь Казначейства у Першотравневому, Володарському, Волноваському районах, Управлінні Мар’їнського району, що переміщено до м. Курахове і м. Дзержинська, та зустрічей з їх трудовими колективами.

  Під час зазначених зустрічей обговорювалась діюча організаційна структура територіальних органів Казначейства, пропозиції щодо її оптимізації, шляхи забезпечення єдиного підходу при виконанні операцій, визначених технологічними регламентами Казначейства, питання посилення заходів захисту інформації в органах казначейства та низка соціально-побутових питань казначеїв.

  Також в ході перебування у Донецькій області Тетяна Слюз провела розширені наради у містах Маріуполь, Волноваха, Курахове, смт. Мангуш та Володарське за участю керівництва районних державних та військово-цивільних адміністрацій, міських, селищних та сільських рад, казначеїв, керівників районних фінансових органів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, представників АТ «Ощадбанк» тощо.

  На нарадах Тетяна Слюз обговорила з присутніми поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів, наголосила на недопущенні виникнення кредиторської заборгованості на кінець бюджетного року, обговорила питання стану фінансування регіону, збитків від руйнування інфраструктури в результаті військових дій у Донецькій області.

  Окремо Голова Казначейства зупинилась на питаннях казначейського обслуговування міських, селищних та сільських бюджетів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, а також бюджетів новостворених об’єднаних територіальних громад та обговоренню Закону України «Про відкритість використання публічних коштів», функціонування офіційного порталу публічних фінансів України.

  Очільниця Казначейства акцентувала увагу на перевагах від використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», розробці Казначейством проектів нормативних документів щодо спрощення роботи бухгалтерських та фінансових служб бюджетних установ.

  Також під час перебування у Донецькій області Тетяна Слюз проінспектувала будівництво інженерних фортифікаційних споруд.