• In English
 • У землевпорядній службі Хмельниччини запропонують для оренди понад 310 гектарів землі
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 11:53

  Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області планує продати у грудні на земельних аукціонах права оренди на 12 земельних ділянок загальною площею 310,85 гектара. Інвесторам запропонують взяти у користування масиви сільськогосподарського призначення державної власності, які розташовані за межами населених пунктів.

  Найбільшу кількість земель для сільськогосподарського товаровиробництва виставлять для оренди на аукціони у Летичівському районі – шість ділянок площею 127,43 га і у Полонському районі – три ділянки площею 136,29 гектара. Інші землі запропонують взяти у користування у Хмельницькому – 24,13 га, Кам’янець-Подільському – 13,03 га, Волочиському – 9,95 га – районах Хмельниччини.

  «Спеціалісти землевпорядної служби завдяки аукціонам планують поповнити бюджети місцевих рад та залучити ефективних інвесторів до розвитку агропромислового комплексу регіону», – зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площі та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні торги».