• In English
 • Фонд державного майна оголосив перші електронні торги
  опубліковано 08 грудня 2015 року о 09:23

  Фонд державного майна України вперше оголосив продаж низки об’єктів на аукціоні в електронній формі. Оголошення розміщено у газеті «Відомості приватизації» № 60 від 7 грудня 2015 року.

  До продажу пропонується низка контейнерів для перевезень, що знаходяться на балансі ПрАТ «Науково-виробниче об’єднання «Етал» у Кіровоградській області. Аукціон в електронній формі заплановано на 29 грудня 2015 року на Універсальній товарно-сировинній біржі.

  Аукціон проводиться відповідно до Порядку проведення в електронній формі продажу об’єктів малої приватизації на аукціоні, у тому числі й за методом зниження ціни, затвердженого наказом ФДМУ від 09.09.2015 № 1325.

  Як неодноразово зазначав Голова ФДМУ Ігор Білоус, Фонд запровадить нові форми продажу державного майна, серед яких і електронні аукціони. За словами керівника Фонду, сучасні технології продажу об’єктів приватизації дозволять залучити більш широке коло потенційних покупців, а відтак підвищити ефективність приватизації та збільшити надходження коштів до держбюджету.