• In English
 • До нового року МВС отримає десять сучасних бронемашин, - Арсен Аваков
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 19:53

  Згодом бійці спецпідрозділу поліції КОРД і Нацгвардії можуть отримати близько 100 вітчизняних броньовиків "Варта-2". Про це Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив сьогодні, 7 грудня, після церемонії нагородження бійців підрозділів Нацгвардії, яка відбулася у Міністерстві внутрішніх справ.

  Один зі зразків бронемашини "Варта-2" був сьогодні представлений на території МВС. Бронеавтомобіль має 10 місць, включаючи водійське, і обладнаний необхідними системами життєзабезпечення, зокрема – кондиціювання, обігріву і вентиляції.

  Бронемашина "Варта-2" має п'ятий клас захисту. Протимінний захист екіпажу і десанту забезпечують броньована капсула і V-подібне днище. Спеціально обладнані бійниці дозволяють бійцям вести вогонь зі стрілецької зброї. При необхідності у броньованому модулі на даху бойової машини може бути встановлений кулемет.

  За словами Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, до 2016 року відомство за контрактом отримає 10 бронемашин "Варта-2". Нова техніка буде передана поліцейському спецпідрозділу КОРД (Корпус оперативно-раптової дії) та Національній гвардії. Придбання цієї техніки стане можливим завдяки позиції Ради національної безпеки та оборони України, а також за підтримки Уряду.

  "Якщо випробування пройдуть нормально, а ми в цьому практично переконані, ми укладемо великий контракт і в рамках державного пакета гарантій близько 100 машин зможемо поставити на озброєння Нацгвардії і спецпризначенців", – зазначив Арсен Аваков.