• In English
 • Ігор Жданов: Мінмолодьспорту запрацювало в максимально прозорому режимі
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 16:22

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов звітував про діяльність Міністерства за 2015 рік під час публічного звіту Уряду 7 грудня.

  Основні моменти – це прозорість роботи відомства, підвищення ефективності держпідприємств, започатковані реформи в спорті та молодіжній політиці.

  «Аби рішуче протидіяти корупції Мінмолодьспорту запрацювало в максимально прозорому режимі. Ми перейшли на електронні закупівлі. Вперше в історії публікуємо на сайті бюджетні витрати, накази про проведення змагань та зборів, фінансово-господарську звітність держпідприємств. У порівнянні з 2014 р. відчутно покращилася ефективність їх роботи. Так, чистий дохід  ДП «Палац спорту» збільшився майже на 7 млн. грн. Чистий дохід НСК «Олімпійський» та «Арени Львів» – майже на 4 млн. грн. по кожному підприємству», - зауважив Ігор Жданов під час виступу.

  Міністр зазначив, що Уряд робить все можливе для підтримки провідних українських спортсменів та тренерів у передолімпійський рік: «Вдвічі збільшено розмір преміальних за Європейські ігри. Урядом та Президентом призначено декілька сот стипендій для видатних тренерів та спортсменів».

  Також в 2015 році проведені тендери на поставку нового інвентарю та обладнання для 11 видів спорту на суму майже 15 млн. грн. Оголошено відкриті торги на закупівлю спортивної форми орієнтовною вартістю майже 5 млн. Це відбувається вперше за останні три роки, наголосив Міністр.

  Крім цього, створюються умови для відновлення спортивної інфраструктури. Мінмолодьспорту підтримало надання коштів державного Фонду регіонального розвитку на реконструкцію стадіону «Поділля» у м. Хмельницький на суму 3,5 млн. грн.

  Відкрито оновлений комплекс легкоатлетичних доріжок на стадіоні «Чернігів» - на це з бюджету Мінмолодьспорту було виділено 2,7 млн. грн.

  Міністерство розробило та під час Всеукраїнського форуму презентувало Дорожню карту реформування молодіжної сфери. Це результат спільної роботи із Реанімаційним пакетом реформ, Центром підтримки реформ при КМУ, молодіжними громадськими організаціями, системою ООН в Україні.

  Урядом вже схвалено Концепцію Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 р.

  Також Ігор Жданов окреслив основні завдання для Міністерства на 2016 р. Це, безумовно, забезпечення якісної підготовки до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, подальша практична реалізація Дорожніх карт реформування у сфері спорту та молодіжної політики.