• In English
 • "НАТО вітає розпочаті реформи українського оборонного відомства", - Степан Полторак
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 15:09

  7 грудня в рамках візиту до Штаб-квартири НАТО Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак зустрівся із заступником Генерального секретаря НАТО Александром Вершбоу.

  Александр Вершбоу зокрема зазначив, що радий бачити Міністра оборони України та наголосив, що ця зустріч повинна бути черговим спростуванням поширюваної інформації нібито інтерес НАТО до України зникає.

  Міністр оборони України подякував за теплу зустріч та у свою чергу зазначив, що такі зустрічі свідчать про високий рівень довіри та підтримки.

  Генерал армії України Степан Полторак поінформував про ситуацію на сході України та ознайомив з процесом реформування оборонного відомства. Зокрема, Міністр розповів про стратегічне бачення реформ керівництвом нашої держави та оборонного відомства, роботу, що здійснюється Міноборони у напрямку подальшого реформування української армії відповідно до стандартів НАТО.

  Заступник Генерального секретаря НАТО Александр Вершбоу у свою чергу зазначив, що Україні не потрібно ностальгувати за старими часами, а упевнено й цілеспрямовано йти вперед. Він закликав до подальшої активізації цих зусиль, а також запевнив українську сторону про готовність й надалі надавати суттєву практичну підтримку Україні у реалізації її амбітних завдань та забезпечувати політичну підтримку зусиллям нашої держави у встановленні миру на Донбасі.

  Під час зустрічі Міністр оборони України Степан Полторак висловив вдячність за надану можливість долучити до реформування Збройних Сил іноземних радників, які працюють при Міністерстві оборони та беруть участь у розробці ключових документів, надають дорадчу допомогу.

  Наостанок Александр Вершбоу запевнив у повній підтримці з боку НАТО тих змін, які наразі відбуваються в Міністерстві оборони України, а також висловив подяку особисто Міністру генералу армії України Степану Полтораку за рішучість і послідовність у прийнятті рішень.