• In English
 • Павло Розенко розповів про стан виконання Міністерством соціальної політики Коаліційної угоди і Програми діяльності Уряду
  опубліковано 07 грудня 2015 року о 13:20

  Міністерством соціальної політики України у повному обсязі виконано 80% завдань, передбачених Коаліційною угодою та Програмою діяльності Кабінету Міністрів України. Про це сьогодні під час звіту гуманітарного блоку Уряду повідомив Міністр соціальної політики Павло Розенко.

   «Згідно з Коаліційною угодою і Програмою діяльності Кабінету Міністрів України  перед нами стояло 50 завдань. З них протягом року 39 повністю виконані і ще 11 знаходяться у стані виконання. Таким чином, Міністерство соціальної політики виконало 80% завдань» , - сказав він.

  За словами Павла Розенка, Мінсоцполітики протягом року подало на розгляд Парламенту 30 законопроектів соціального спрямування, 12 з яких схвалено і підписано Президентом України, 2 законопроекти схвалено у першому читанні, 16 - готуються до розгляду у сесійній залі.

   «Жодного законопроекту, ініційованого Мінсоцполітики, не було відхилено. Це свідчить і про якість законопроектів, і про тісну співпрацю з профільними парламентськими комітетами і Верховною Радою України в цілому», - підкреслив Павло Розенко.