• In English
 • У Миколаєві заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв вручив ордери військовослужбовцям та членам сімей воїнів, які загинули
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 15:25

  Урочиста церемонія вручення оглядових ордерів відбулась у приміщенні Миколаївської обласної державної адміністрації.

  Заступник Міністра оборони України Юрій Гусєв привітав присутніх з Днем Збройних Сил України та побажав військовослужбовцям та членам їх родин міцного здоров’я, наснаги та військової удачі. Він підкреслив, що за дорученням Президента України, військове відомство буде продовжувати забезпечувати житлом військовослужбовців ЗС Укураїни. Наразі підготовлена Концепція реформування забезпечення житлом військових.

  «Сьогодні Збройні Сили довели, що фундаментом незалежності, свободи, територіальної цілісності і суверенітету є мужність, героїзм, відвага наших героїв, наших військових, які зупинили агресора на сході України, стали справжнім щитом Європи, і які довели, що Україна є вільною, демократичною, європейською країною», - сказав Юрій Гусєв.

  Юрій Гусєв вручив ордери сімом військовослужбовцям, більшість з яких брали участь в проведенні антитерористичної операції, та членам сімей воїнів, які загинули під час захисту Батьківщини.