• In English
 • У Рівному сину загиблого героя АТО вручили орден Богдана Хмельницького III ступеня у школі
  опубліковано 06 грудня 2015 року о 11:01

  «Вічна пам’ять герою!» — з такими словами напередодні Дня Збройних Сил України родині загиблого полковника Цісарука Юрія Миколайовича, який був старшим офіцером управління оперативного командування «Захід», вручили орден Богдана Хмельницького III ступеня.

  Згідно з Указом Президента України, офіцера нагороджено за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність Військовій присязі (посмертно).

  Церемонію нагородження провели у рівненській школі № 1, де вчиться син загиблого Героя Віталій. У заході взяли участь керівництво обласного військового комісаріату, директор та учні.

  За словами представника Рівненського облвійськомату підполковника Андрія Наконечного, український народ завжди пам’ятатиме тих, хто поклав свою голову заради найціннішого скарбу — мирного майбутнього для України.

  «Вручити нагороду сину офіцера-артилериста у навчальному закладі для нас було дуже символічно. Адже у тому числі через пам’ять про героїв сьогодення формуються найкращі людські якості у наших дітях», — наголосив офіцер.