• In English
 • Арсеній Яценюк: Завдання Путіна - збити Україну з основних геополітичних радарів. Але Україна є і залишається ключовим партнером Заходу
  опубліковано 04 грудня 2015 року о 20:06

  «Завданням Путіна було збити з основних геополітичних радарів Україну, а потім повзучою експансією далі захоплювати країну. Але Україна є і залишається ключовим партнером Заходу, і ніхто не закриє очі на Росію», - наголосив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк в інтерв’ю українським телеканалам у п’ятницю, 4 грудня.

  «Якщо хтось думає, що Росія зупинилася, якщо хтось думає, що війна закінчилася, - ні. Зараз Росія перевела основну увагу світу на Сирію, на ситуацію з Туреччиною», - підкреслив Арсеній Яценюк.

  Він наголосив, що вважає це «частиною російського плану»: «Збити з основних геополітичних радарів Україну – це було завдання Путіна. А потім повзучою експансією далі захоплювати Україну. Як через військову операцію, яка не знята з порядку денного, адже десятки тисяч російських бандитів і терористів знаходяться на Донеччині і на Луганщині, - так і через політичну дестабілізацію всередині України».

  «Усі добре пам’ятають Україну зразка десять років тому. Відносини між Президентом і Прем'єром, всередині провладної коаліції. Навіть деякі гравці цього політичного протистояння залишилися сьогодні в українській політиці. Тому ми не маємо права допустити в першу чергу внутрішньополітичної дестабілізації, цих чвар, які розносять державу», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду підкреслив, що російський план про те, щоби Україна зникла з радарів, міг мати місце: «Але останні візити наших європейських партнерів у першу чергу візит Віце-президента Сполучених Штатів Америки Джо Байдена – це чіткі сигнали того, що Україна є і залишається ключовим партнером Заходу, і ніхто не закриє очі на Росію і ніхто не буде торгуватися з приводу майбутнього України з Російською Федерацією за спиною України».

  «Мова йде про цінності вільного світу», - підкреслив він.

  Глава Уряду також підкреслив важливість того, аби «Росія знала - національна безпека і оборона України фінансується, ми відбудовуємо армію».