• In English
 • Голова Казначейства перебуває з робочою поїздкою у Полтавській області
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 18:55

  Сьогодні, 3 грудня, Голова Державної казначейської служби України Тетяна Слюз перебуває з робочою поїздкою у Полтавській області.

  Розпочала свій візит Голова Казначейства з відвідування Головного управління Казначейства, управлінь Казначейства у м. Полтава, Полтавському та Машівському районах. Під час перебування у місті  Полтава вона провела розширену нараду в Полтавській обласній державній адміністрації, на якій були  присутні голова обласної державної адміністрації, голова Полтавської райдержадміністрації, начальники фінансових органів області та міста, керівники та головні бухгалтери бюджетних установ.

  Тетяна Слюз у своєму виступі звернула увагу на проблемні  аспекти фінансової децентралізації, зокрема, неврегульованості процедури ліквідації сільських рад, що увійшли до територіальних громад, та передачі повноважень новоствореним територіальним громадам.

  Крім того, Голова Казначейства поінформувала присутніх про переваги від використання клієнтами системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство», розробку Казначейством проектів нормативних документів щодо спрощення роботи бухгалтерських та фінансових служб бюджетних установ, а також наголосила на безумовному виконанню вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

  Окремо очільниця Казначейства  провела нараду  з працівниками  Головного управління Казначейства,  на якій обговорювалися питання вдосконалення організації роботи органів Казначейства та особливості виконання технологічних регламентів. Також Тетяна Слюз зробила акцент на виконанні вимог наказу Казначейства «Щодо посилення заходів захисту інформації в органах казначейства», дотриманні вимог пожежної безпеки та охорони праці.

  Голова Казначейства планує відвідати управління Казначейства у Решетилівському, В.Багачанському, Глобинському, Семенівському, Хорольському, Лубенському, Оржицькому, Гребінківському районах, провести робочі наради з їх колективами та обговорити питання підвищення ефективності організації роботи управлінь, а також ознайомитися   з умовами праці зазначених територіальних органів Казначейства.