• In English
 • Українські ВМС проводять заходи до Дня Збройних Сил України
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 11:00

  У Військово-Морських Силах до Дня Збройних Сил України проводяться заходи військово-патріотичного спрямування. Уроки мужності, дні відкритих дверей, покладання вінків і квітів до меморіалів захисникам Вітчизни,  урочисті збори, відвідування поранених учасників АТО, ветеранів війни, ветеранів військової служби, які перебувають на стаціонарному лікуванні, спортивні змагання, - ці та інші заходи пройдуть в усіх гарнізонах флоту.    

  В Одесі 3 грудня у 59-му гарнізонному будинку офіцерів буде відкрито підготовлену прес-центром командування ВМС фотовиставку «Вітчизни вірні сини».

  4 грудня у Одесі у 59-му гарнізонному будинку офіцерів розпочнуться урочисті збори з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України. О 14.00 урочисті збори розпочнуться у Миколаївському та Очаківському гарнізонах. В рамках цих заходів, зокрема, відбудуться нагородження кращих військовослужбовців.

  6 грудня, о 10.00, безпосередньо в День Збройних Сил України, військовослужбовці Одеського гарнізону, представники керівництва області і міста, ветеранська громадськість покладуть вінки й квіти до пам’ятника Невідомому матросу.

  У Миколаєві 6 грудня на площі біля пам’ятника Героям-Ольшанцям буде проведено ритуал складання Військової присяги на вірність Українському народові  військовослужбовцями строкової служби призову «Осінь-2015».

  Також 6 грудня мешканці і гості міста з 10.00 до 16.00 матимуть змогу відвідати з екскурсіями кораблі ВМС ЗС України, що будуть ошвартовані біля причалу Одеського морського вокзалу.