• In English
 • Тетяна Слюз відвідала управління Казначейства у місті Суми, Сумського району та головне управління Казначейства у Сумській області
  опубліковано 03 грудня 2015 року о 09:33

  2 грудня 2015 Тетяна Слюз продовжила свій робочий візит на Сумщину де відвідала управління Казначейства у місті Суми, Сумського району та головне управління Казначейства у Сумській області.

  Голова Казначейства розпочала візит з відвідування управління Казначейства у місті Суми.

  Також у ході візиту Голова Казначейства провела розширену нараду за участі керівництва обласної державної адміністрації, обласної ради й міської ради, розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, казначеями Сумської області.

  Під час наради Тетяна Слюз обговорила з присутніми поточний стан виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів, наголосила на недопущенні виникнення кредиторської заборгованості на кінець бюджетного року, окремо зупинилася на питаннях казначейського обслуговування міських, селищних та сільських бюджетів, що увійшли до складу об’єднаних територіальних громад, а також бюджетів новостворених об’єднаних територіальних громад.

   Не залишились поза увагою питання виконання вимог Закону України «Про відкритість використання публічних коштів» та запровадження системи дистанційного обслуговування клієнтів через програмно-технічний комплекс «Клієнт Казначейства – Казначейство».

  Голова Казначейства провела нараду з працівниками головного управління Казначейства у Сумській області, управління Сумського району та міста Суми, під час якої обговорювались питання вдосконалення казначейського обслуговування бюджетних коштів, організації роботи органів Казначейства в цілому та особливостей виконання технологічних регламентів. Тетяна Слюз акцентувала на виконанні вимог наказу Казначейства «Щодо посилення заходів захисту інформації в органах казначейства» та дотриманню вимог пожежної безпеки та охорони праці.