• In English
 • Павло Клімкін взяв участь у засіданні Комісії Україна-НАТО на рівні міністрів закордонних справ
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 19:01

  Під час засідання Альянс підтвердив свою рішучу політичну та масштабну практичну підтримку нашої держави у протидії гібридній війні з боку Російської Федерації.

  Особливу увагу було приділено можливостям і перспективам забезпечення виконання Росією її зобов’язань за Мінськими домовленостями.

  Під час засідання були обговорені формат та напрями подальшої конкретної взаємодії між Україною та НАТО, зокрема у світлі підготовки саміту Альянсу в м. Варшава в липні наступного року.

  Сторона НАТО привітала перші результати, досягнуті українською владою у проведенні масштабних реформ, насамперед у секторі безпеки і оборони. Союзники також задекларували свою подальшу практичну підтримку України на складному, але вкрай необхідному шляху реформ.  

  У рамках робочого візиту до штаб-квартири НАТО Міністр закордонних справ України Павло Клімкін також провів зустрічі з Генеральним секретарем Альянсу Єнсом Столтенбергом, Заступником Генсекретаря НАТО Александром Вершбоу, міністрами закордонних справ Канади, Польщі, Туреччини та ФРН.