• In English
 • Фахівці з безпеки та військові обговорили особливості протидії інформаційній агресії та тероризму в Чорноморському регіоні
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 17:34

  В Одесі учасники 3 студії «Чорноморсько-Балтійського форуму безпеки і співпраці» дослідили проблематику сучасних інформаційних війн та обговорили роль ЄС і НАТО в боротьбі з тероризмом, загрози безпеці країн Чорноморського регіону.

  Організаторами заходу є Інститут стратегічних досліджень і прогнозів трансатлантичних процесів, Одеський регіональний комітет «Україна-НАТО» й Одеський обласний центр патріотичного виховання дітей та молоді. До участі у представницькому форумі долучилися вітчизняні та закордонні експерти у сфері безпеки, представники дипломатичних установ країн Європи, офіцери освітніх та медіаструктур Одеського гарнізону, активісти громадських організацій області.

  Гості заходу обговорили широке коло питань, пов’язаних з особливостями ведення гібридних війн, основні складові інформаційної протидії агресору, реагування на загрози безпеки країнам від Чорного до Балтійського моря.

  Учасники форуму узгодили подальші кроки щодо спільної дослідницької діяльності в даному форматі.