• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 13:11

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Протягом доби обстрілів прикордонних підрозділів з боку незаконних збройних формувань не було.

  У Луганській області прикордонні наряди зафіксували політ 2 БПЛА. Безпілотники помітили на напрямках н.п. Новоайдар» та Трьохізбенка. Поінформовано штаб АТО.

  На контрольному посту «Нелипівка» прикордонники спільно з співробітниками поліції затримали громадянина України, який можливо причетний до діяльності незаконних збройних формувань. Він рухався з тимчасово неконтрольованої території. Під час перевірки з'ясувалося, що інформація про нього знаходиться в базі даних правоохоронних органів.

  За добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 15 транспортних засобів, якими здійснювалось перевезення товарів та вантажів на суму майже півмільйона гривень. 4 автомобілі з 8 тоннами продуктів харчування затримали в районі н.п. Новгородське. Інший автомобіль, що прямував в об’їзд контрольного поста «Березове» з 3,5 тоннами м`яса та спецій затримали прикордонники Донецького загону. Неподалік КПВВ «Новотроїцьке» зведена мобільна група зупинила 2 автомобілі, що були завантажені майже 2 тоннами кондитерських виробів. Ще 8 транспортних засобів правоохоронці зупинили в Луганській та Донецькій областях поблизу Новоайдара та Світлодарська. Автомобілями здійснювалося переміщення побутової хімії, овочів, товарів народного споживання та продуктів харчування. Автівки рухалися об’їзними шляхами та не мали належних документів на вантажі.