• In English
 • Глава Національної поліції Хатія Деканоідзе зустрілася з європейськими бізнесменами
  опубліковано 02 грудня 2015 року о 09:44

  Під час зустрічі з представниками Європейської асоціації бізнесменів глава Національної поліції відповіла на запитання підприємців та пояснила, як саме їх торкнуться реформи у структурі правоохоронних органів.

  Зокрема, глава Нацполіції заявила, що думка добропорядних бізнесменів враховуватиметься при загальному аналізі ефективності роботи поліції. По завершенню терміну, передбаченого Концепцією "100 днів якості Національної поліції України", соціологи проведуть  окреме опитування серед підприємців, аби дослідити рівень їхньої довіри до поліцейських на місцях.

  «Я зустрінусь з кожним керівником і питатиму в нього, який показник довіри як серед населення, так і серед бізнесменів», – зазначила Хатія Деканоідзе.

  Начальник Департаменту захисту економіки Національної поліції України Ігор Купранець повідомив, що поліція більше не втручатиметься у суперечки між підприємцями, коли за зверненням однієї бізнес-структури починаються перевірки її конкурента. Ті правоохоронці, яких викриють у таких «схемах», будуть звільнені. Більше того, проведення будь-яких перевірок бізнесу наразі взагалі заборонено.

  «Я готовий на це реагувати, причому достатньо жорстко», – підкреслив Ігор Купранець.

  Також під час зустрічі Хатія Деканоідзе повідомила, що на початку наступного тижня відбудеться відкриття  рекрутингового центру,  де працюватиме гаряча телефонна лінія для громадян. Представники бізнесу теж зможуть скористатися нею, аби повідомити про будь-які відомі їм порушення, зокремаі з боку правоохоронців.