• In English
 • Ігор Долгов зустрівся з представниками міжнародних організацій, які працюють на території Луганської області
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 18:52

  Під час робочої поїздки до Луганської області заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з представниками міжнародних організацій, які працюють на території Луганської області.

  В ході зустрічі було обговорено питання доставки ліків, продуктів, будівельних матеріалів та вугілля місцевим мешканцям на територію, яка тимчасово окупована. Також мова йшла про перетин вантажами блокпостів.

  Ігор Долгов закликав представників міжнародних організацій допомогти Міністерству оборони України в питанні організації розмінування територій Луганської області.

  «У нас є вдосталь висококваліфікованих фахівців, проте не вистачає відповідної техніки для розмінування», – пояснив заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції та звернувся до учасників заходу аби вони розглянули у своїх організаціях можливість надання технічної допомоги Збройним Силам України в цьому питанні.

  У свою чергу представники міжнародних організацій одноголосно зазначили про те, що вони ефективно співпрацюють з військовими і наголосили, що відкриття Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва у Сєвєродонецьку сприятиме більш ефективній співпраці міжнародних громадських організацій, військових та місцевої влади на території Луганської області.