• In English
 • Мінрегіон оголошує конкурс на посаду керівника ДП «ПІ Укрметротунельпроект»
  опубліковано 01 грудня 2015 року о 11:46

  Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України продовжує відкриту та прозору кадрову політику та оголошує конкурс на заміщення вакантної  посади директора державного підприємства «Проектний інститут Укрметротунельпроект».

  Основними напрямками діяльності ДП «ПІ Укрметротунельпроект» є розробка комплексної проектно-вишукувальної документації різноманітних стадій проектування новобудов, реконструкції, розширення і технічного переобладнання об’єктів метрополітенів, гірничих, транспортних, гідротехнічних тунелів та інших об’єктів. Інститут ДП «ПІ Укрметротунельпроект» є членом Міжнародної тунельної асоціації ITA, Української Державної Корпорації по будівництву метрополітенів і тунелів «Укрметробуд», «Об'єднання проектувальників підземних споруд, промислових і цивільних об'єктів» ОПС-Проект» з додатками про допуск на виконання робіт, які впливають на безпеку об'єктів капітального будівництва.

  Взяти участь у конкурсному відборі має можливість громадянин України, який відповідає встановленим вимогам та готовий запропонувати реальний стратегічний план роботи підприємства.

  Так, кандидати мають особисто або електронною поштою konkurs@minregion.gov.ua подати обов’язковий перелік документів для участі у конкурсі, серед яких є і конкурсна пропозиція, яка розробляється на підставі фактичних показників фінансово-господарської діяльності та може містити проект стратегічного плану розвитку підприємства на середньострокову перспективу. Вимоги до оформлення та змісту конкурсної пропозиція ТУТ.

  Документи для участі у конкурсному відборі приймаються протягом 30 календарних днів ( з 01.12 до 30.12.2015).

  Більш детальна інформація стосовно участі у конкурсі знаходиться ТУТ.

  Нагадуємо, триває прийом документів на участь у конкурсі на посади директорів 17 державних підприємств, які знаходяться у відомстві Мінрегіону до 06.12.2015.

  Запрошуємо до участі у конкурсі всіх хто має бажання долучитися до роботи з підвищення ефективності державних підприємств!