• In English
 • Сергій Курикін бере участь в 21-й Конференції Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату
  опубліковано 30 листопада 2015 року о 18:26

  30 листопада  в м. Париж, Франція, розпочала роботу 21-а Конференція Сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату та 11-а Конференція Сторін, яка є нарадою Сторін Кіотського протоколу в рамках яких будуть проведені засідання Допоміжного органу для консультацій з наукових та технологічних аспектів; засідання Допоміжного органу з впровадження Кіотського протоколу (SBI) та засідання Спеціальної робочої групи щодо Дурбанської платформи з посилення дій з метою вироблення подальших рішень в сфері зміни клімату.

  Україна докладатиме всіх зусиль для того, щоб прийняти активну участь у роботі СОР 21/СМР 11, зокрема, основними для країни стануть питання розроблення тексту нової глобальної кліматичної угоди на період після 2020 року та питання щодо прийняття рішення стосовно правил та процедур звітності другого періоду зобов’язань за Кіотським протоколом.

  У рамках роботи щодо розгляду питання підвищення рівня амбітності країн щодо своїх національних внесків у боротьбу зі зміною клімату на період після 2020 року, Україна 30 вересня 2015 року надіслала свій Очікуваний національно-визначений внесок (далі - ОНВВ) відповідно до рішень Конференції Сторін РКЗК ООН 1/CP.19 та 1/CP.20. ОНВВ розміщено англійською мовою на спеціальному порталі РКЗК ООН (INDC SubmissionPortal).

  Згідно ОНВВ Україна визначає для себе амбітну, але в той же час обґрунтовану та справедливу ціль щодо рівня викидів ПГ, за якою очікує, що такі викиди не перевищуватимуть у 2030 році 60% від рівня викидів ПГ у 1990 році.