• In English
 • У рамках робочого візиту до Одеського гарнізону Міністр оборони України відвідав Військову академію
  опубліковано 30 листопада 2015 року о 15:40

  Під час заходу Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив 10 курсантів, які до вступу виконували завдання із захисту Батьківщини в зоні проведення АТО цінними подарунками. Очільник оборонного відомства зазначив, що до Дня Збройних Сил України усі курсанти-учасники АТО отримають відомчі відзнаки Міністерства оборони та Генерального штабу.

  «Надзвичайно почесно потиснути руки вам – воїнам, які отримавши бойовий досвід в АТО вирішили здобути військовий фах та пов'язати своє життя зі службою Батьківщині. Дякую за віддану та добросовісну службу!» – наголосив генерал армії України Степан Полторак.

  Загалом, цього року до одеської Військової академії вступило 198 військовослужбовців військової служби за контрактом та військовослужбовців строкової служби, з них 132 – учасники антитерористичної операції на сході нашої країни. 79 вихованців ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою всіх регіонів України. А вчорашні випускники Військової академії виконують бойові завдання в антитерористичній операції й сьогодні.

  Перебуваючи у військовому виші, Міністр оборони провів нараду з керівництвом вищого військового навчального закладу, оперативного командування «Південь» та командуванням ВМС.

  «Наше пріоритетне завдання – розвиток та будівництво штабу ВМС, – наголосив під час зустрічі Міністр оборони України. – Маємо розпочати розробку проектної документації щодо реконструкції приміщення для Штабу ВМС та подальшого використання за призначенням».

  Також генерал армії України Степан Полторак наголосив на тому, аби робота щодо повернення об’єктів Міністерства оборони, незаконно переданих третім особам, продовжувалася.