• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 28 листопада 2015 року о 13:09

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних сил України, не було.

  В районі проведення АТО прикордонними нарядами та українськими військовими польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовано. 

  В контрольному пункті «Лисичанськ» прикордонним нарядом спільно з співробітниками поліції затримано громадянина України. Він прямував з тимчасово неконтрольованої території. З'ясувалося, що за базами даних чоловік, можливо, причетний до діяльності незаконних збройних формувань.

  В рамках заходів, що направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 5 транспортних засобів.

  Зокрема, прикордонниками Краматорського загону затримано автомобіль з вантажем 850 кг риби на суму 10 тисяч гривень. Ще 3 автівки затримала зведена мобільна група в районі н.п. Гнутове та Березове. Вони були завантажені майже 2 тоннами риби та м’яса вартістю 70 тисяч гривень. Також поблизу н.п. Щастя був затриманий автомобіль з «пропан-бутаном». Загалом автівка перевозила його 6500 літрів на загальну суму 130 тисяч гривень. Всі транспортні засоби везли вантажі без належних документів в об’їзд визначених контрольних пунктів на неконтрольовану територію. Вони передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.

  Через КПВВ «Новотроїцьке» прослідувало на неконтрольовану територію 15 автомобілів з гуманітарною допомогою. Вони везли від Світової продовольчої організації ООН майже 250 тонн продуктів харчування для жителів Донецької області. Крім того, через контрольні пункти «Георгіївка», «Зайцеве» та «Гнутове» прослідували 4 транспортні засоби з гуманітарними вантажами від різних благодійних фондів та Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Вони були завантажені будівельними матеріалами, речами першої необхідності та медикаментами.