• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 13:54

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду залишається динамічною та контрольованою. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.

  Всього протягом вчорашнього дня через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - понад 7 тисяч осіб та 1087 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 4206 осіб та 1094 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 8658 осіб та 2671 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2997 осіб та 610 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - майже 2314 осіб.

  Так, учора громадянин України під час проходження перевірочних заходів у контрольному пункті в’їзду/виїзду «Зайцеве» намагався домовитися з прикордонним нарядом за неправомірну вигоду, у розмірі 200 гривень, про безперешкодний пропуск через лінію розмежування, без перепустки. Даний факт було зафіксовано, а громадянина передано компетентним органам.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування не намагатися у будь-якій формі, у тому числі, шляхом пропонування коштів, вплинути на прийняття правового рішення прикордонниками. А  у разі вимагання від вас неправомірної вигоди звертайтеся на телефони гарячої лінії (044-527-63-63).

  Загалом з початку року було зафіксовано 126 фактів спроб дачі неправомірної вигоди громадянами України та іноземцями співробітникам Держприкордонслужби, з яких 28 випадків під час проходження перевірочних заходів через лінію розмежування в зоні проведення АТО.

  Сьогодні зранку у порівнянні з попередньою добою дещо збільшилося кількість транспортних засобів, які очікували у КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення для перетину лінії розмежування. Так, черга  на в’їзд з неконтрольованої території склала 600 та 250 автівок, а на виїзд – 250 та 180 автомобілів відповідно. Також спостерігалося незначне збільшення пасажиро-транспортного потоку на КПВВ «Новотроїцьке». Сьогодні зранку на виїзд очікувало 200 автівок та 250 на в’їзд з неконтрольованої території. А на контрольному пункті в’їду/виїзду «Гнутове» спостерігалося лише незначна кількість автомобілів на в’їзд 80 та 30 на виїзд, які очікували на оформлення.  Крім того, на контрольному пункті «Станично-Луганське» 240 осіб очікували на оформлення з неконтрольованої території.