• In English
 • Голова НКРЕКП провів робочу зустріч з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку
  опубліковано 27 листопада 2015 року о 10:50

  26 листопада відбулася робоча зустріч Голови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Дмитра Вовка і члена Комісії Бориса Циганенка з представниками Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).

  З боку ЄБРР у зустрічі взяли участь  Марина Петров – заступник Директора в Україні, Ольга Єрьоміна – старший банкір Департаменту Електроенергетики, Луїс Борго – старший банкір Департаменту Електроенергетики, Аділ Ханіф  провідний банкір Департаменту Електроенергетики.

  Під час зустрічі було розглянуто питання щодо уточнення перехідних положень проекту Закону України «Про ринок електричної енергії України» в частині захисту вразливих споживачів; необхідності прийняття Верховною Радою України Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Також  підтримано стимулююче тарифоутворення на ринку електроенергії України, в тому числі наголошено на необхідності прийняття методології для магістральних мереж.

  Учасники зустрічі відзначили важливість дискусії у рамках подальших спільних дій.