• In English
 • На Вінниччині учасники АТО отримали у власність майже 1100 ділянок
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 17:43

  У Вінницькій  області військовослужбовці отримали у власність 1079 земельних ділянок. З початку запровадження ініціативи про забезпечення землею учасникам АТО відвели наділи загальною площею 634,86 гектара.

  Усього до головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області звернулося 4114 військових із заявами про отримання землі. За результатами їх розгляду землевпорядники прийняли 3652 рішення про надання дозволів на розробку проектів землеустрою для відведення землі. Учасники АТО отримають на Вінниччині наділи площею 3207,5 гектара. Інші заяви знаходяться у стадії розгляду.

   Ділянки, що будуть відведені, мають різне цільове призначення. Більшість, 1931 наділ, використають для ведення особистого селянського господарства. Під потреби садівництва військовим виділять 1227 ділянок. На 494 наділах учасники АТО збудують будинки та господарські приміщення.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.