• In English
 • Ігор Жданов привітав збірну ветеранів гандболу - віце-чемпіонів ІІІ Європейських ігор майстрів
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 17:15

  26 листопада в Міністерстві молоді та спорту урочисто вітали чоловічу збірну ветеранів гандболу, які зайняли друге місце на ІІІ Європейських іграх майстрів Europian masters games – 2015 (1-6 жовтня, Ніцца) у категорії 50+.

  Чоловіча збірна була сформована на базі команди "Одеса" Федерації гандболу Одеської області із залучення гравців з Київської, Запорізької. Закарпатської, Сумської та Дніпропетровської областей. Воротар команди Аділь Озеньашли був визнаний кращим воротарем турніру.

  У зустрічі також взяли участь заступник Міністра – керівник апарату Микола Даневич та Ірина Белецька, олімпійська чемпіонка з гандболу, восьмиразова володарка Кубку Європейських чемпіонів, керівник відділу нагород та спортивних звань.

  Міністр молоді та спорту Ігор Жданов привітав спортсменів-майстрів із вдалим виступом: "Українські спортсмени у будь-якому віці демонструють високі результати на міжнародних змаганнях. Дякую всім учасникам команди та тренерам за майстерність та відданість спорту за той приклад, який ви даєте молодшим поколінням, надихаючи їх на перемоги".

  Також Ігор Жданов вручив спортсменам подяки та почесні грамоти Міністерства за вагомий внесок у розвиток і популяризацію гандболу в Україні та пропаганду здорового способу життя.

  Довідково

  У ІІІ Європейських іграх майстрів, в яких взяли участь майже 6500 спортсменів середнього та старшого віку з 70 країн світу, змагання відбулися за програмою з 28 видів спорту.

  Україну на Європейських іграх представили 279 спортсменів-ветеранів з 15 видів спорту, які вибороли 151 медаль (75 золотих, 47 срібних, 29 бронзових).

  У неофіційному заліку Україна ввійшла до першої п’ятірки країн – учасниць змагань.