• In English
 • Ігор Жданов зустрівся із керівництвом Асоціації спортивної боротьби України та тренерами з греко-римської, вільної та жіночої боротьби
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 17:04

  В рамках серії регулярних зустрічей із президентами спортивних федерацій, 26 листопада, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов зустрівся із керівництвом Асоціації спортивної боротьби України та тренерами збірних команд з греко-римської, вільної та жіночої боротьби.

  У зустрічі взяли участь Олег Кравченко, перший віце-президент Асоціації, Артур Дзігасов, головний тренер збірної з греко-римської боротьби, Руслан Савлохов, головний тренер збірної з вільної боротьби, представники Асоціації та тренери.

  На початку зустрічі Ігор Жданов наголосив, що високо цінує досягнення українських борців, які цього року показали прекрасні результати на І Європейський Іграх та чемпіонаті світу: "Ми готові дослухатися до всіх побажань з боку Асоціації і тренерів, щоб українська збірна мала всі умови для того, щоб достойно виступити на Олімпійських Іграх у Ріо-де-Жанейро".

  Під час зустрічі обговорено питання придбання нової екіпіровки, зокрема, килимів для тренувань. Міністр зауважив, що тендер на придбання нового спортивного обладнання, вже завершено, і у грудні спортсмени, які проводять навчально-тренувальні збори на олімпійській базі у Конча-Заспі, вже тренуватимуться на нових снарядах і килимах. Ігор Жданов також нагадав про те, що Міністерство проводить тендер із закупівлі тренувального одягу і взуття для спортсменів українських збірних команд.

  У свою чергу Руслан Савлохов попросив сприяння Міністерства у відновленні щорічного міжнародного турніру з боротьби пам'яті ветеранів спорту, який не проходив вже кілька років.

  Крім цього, під час зустрічі обговорено питання планування навчально-тренувальних зборів.

  Ігор Жданов закликав керівників Асоціації спортивної боротьби долучитися до роботи з вдосконалення формули розподілу коштів: "Ви бачите, що формула дієва, але я знаю, що в деяких федерацій є зауваження. Тож, давайте разом попрацюємо над тим, щоб розподіл відбувався ще більш якісно".