• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 26 листопада 2015 року о 13:20

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було. Також не було зафіксовано польотів безпілотних літальних апаратів.

  В рамках заходів, що направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів, за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 4 транспортні засоби.

  Зведеною мобільною групою в  районі н.п. Черненко затримано 3 автомобілі з вантажем  одягу на загальну суму  100 тисяч гривень. Автівки прямували без належних документів в об’їзд контрольного пункту «Гнутове» на неконтрольовану територію. Крім того, прикордонний наряд від Краматорського загону поблизу н.п.  Мар’їнка  затримав один автомобіль з 200 кг м’яса, який слідував на тимчасово неконтрольовану територію, оминаючи контрольний пункт «Георгіївка». Усі  транспортні засоби передано ДФС для прийняття правового рішення. 

  Прикордонники Донецького загону оформили та пропустили через контрольний пункт  в’їзду-виїзду «Новотроїцьке» автомобіль з гуманітарним вантажем благодійної організації «Долоньки». Для жителів Донецька перевозили електричні прибори загальною вагою 7 тонн.