• In English
 • Заступники міністрів з питань євроінтеграції ознайомляться з досвідом Латвії щодо реформування державного управління та економічного розвитку
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 17:27

  image1.JPG24 листопада в Ригу прибула делегація  українських заступників міністрів з питань європейської інтеграції на чолі з Директором Урядового офісу з питань європейської інтеграції, заступником Міністра Кабінету Міністрів Наталією Гнидюк з метою ознайомлення з досвідом Латвії у реформуванні державного управління та економічного розвитку, який Латвія накопичила, ставши членом Європейського Союзу.

  25 листопада українська делегація, перебуваючи в МЗС та Кабінеті Міністрів Латвії, ознайомиться з механізмами залучення суспільства до вироблення державних політик та транспарентністю законодавчого процесу державного управління в Латвії. Програмою перебування також передбачено ознайомлення з досвідом Латвії у сфері антикорупційної політики, фінансового управління і політики щодо ЗМІ. Українська делегація зустрінеться з посадовими особами та експертами галузевих міністерств, а також соціальними партнерами, представниками неурядових організацій та академічних кіл.

  До складу української делегації входять представники Урядового офісу з питань європейської інтеграції (Наталія Гнидюк, Микола Кузьо), Мін’юсту (Сергій Петухов), Мінсоцполітики (Сергій Устименко), Мінрегіону (Дем'ян Пастух), Мінмолодьспорту (Микола Мовчан), Мінприроди (Ганна Вронська), Мінагрополітики (Владислава Рутицька), Мінінфраструктури (Оксана Рейтер) та Мінінформполітики (Тетяна Попова) та Адміністрації Президента України (Сергій Лещенко).

  Візит організовано Міністерством закордонних справ Латвії на виконання домовленостей між керівництвом урядів двох держав у рамках програми співпраці в цілях розвитку.