• In English
 • МІП прозвітувало перед Урядом, громадянами та журналістами про відновлення трансляції українських телеканалів та радіостанцій в Донецькій та Луганській областях
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 14:20

  Сьогодні, 25 листопада, під час засідання Кабінету Міністрів України, Міністерство інформаційної політики України представило детальну презентацію по відновленню українського мовлення на Сході країни.

  Міністр інформаційної політики України Юрій Стець сказав: «МІП докладає серйозних зусиль у напряму відновлення українського мовлення по всій території України, зокрема, в зоні АТО».

  Під час презентації, яку представляв заступник Міністра – керівник апарату Артем Біденко, озвучено кількість введених в експлуатацію передавачів, наданих іноземними партнерами, для трансляції українськими ЗМІ радіо і телепрограм, на визволених територіях Сходу.

  «Донецькою філією РРТ було введено в експлуатацію телепередавачі для трансляції Донецької ОДТРК (з Громадським ТВ Донбасу):  Краматорськ – 61 канал, Маріуполь – 54 канал, Красноармійськ – 27 канал, Волноваха – 30 канал, Єлизаветівка – 45 канал, Курахове – 31 канал. За рішенням Нацради України, у Світлодарську, замість програми «ТЕТ» транслюється програма ДонТРК, як більш важлива для аудиторії», - зазначив заступник, доповівши, так само, по відновленню мовлення ЛугТРК у Луганській області.

  Також Артем Біденко зазначив, що, у Артемівську, Донецькою філією РРТ збільшено потужність передавачів «УТ-1», «Студія 1 + 1» і «5 канал». У Волновасі змонтовано та введено в дію телепередавачі телекомпаній: «5 канал» , «Студія 1+1», «Україна», УТ-1. У Краматорську Донецькою філією РРТ змонтована тимчасова опора висотою 34 м, відновлено трансляцію 13 телевізійних і 5 радіопрограм.

  У кінці виступу продемонстровано загальну карту українського ТВ-мовлення на Сході.

  На завершення, заступник Міністра подякував Уряду країни, на чолі з Прем’єр-міністром, Концерну РРТ та Нацраді України з питань телебачення і радіомовлення за спільну роботу в цьому напрямку.