• In English
 • Заступник Міністра оборони з питань євроінтеграції зустрівся з представниками Парламентської Асамблеї Ради Європи
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 14:12

  25 листопада відбулася зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова з делегацією Парламентської Асамблеї Ради Європи, очолюваною депутатом Сейму Латвійської Республіки, доповідачем Комітету з питань міграції, біженців та переміщених осіб ПАРЄ Нейлі Кляйнберга.

  Ігор Долгов подякував за допомогу Україні, яку надає Парламентська Асамблея Ради Європи.

  Сторони обговорили питання, пов’язані з гуманітарною ситуацією стосовно військовослужбовців Збройних Сил України, які потрапили в полон до російсько-терористичних угруповань в ході проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

  Представники ПАРЄ отримали відповіді на питання щодо організації звільнення військовослужбовців, які незаконно утримуються у полоні бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донбасу. Зокрема, взаємодії між Міністерством оборони України та Об’єднаним центром з координації пошуку, звільнення незаконно позбавлених волі осіб, заручників та встановлення місцезнаходження безвісти зниклих у районі проведення антитерористичної операції, а також надання допомоги громадським організаціям в пошуку та ексгумації тіл загиблих тощо.

  У ході зустрічі Ігор Долгов поінформував, що на наступний рік в бюджеті Міністерства оборони України планується передбачити статтю видатків на пошук та ексгумацію тіл загиблих військовослужбовців.

  Нейлі Кляйнберга подякувала за внесок України в підтримку миру та безпеки в Європі.