• In English
 • Арсеній Яценюк: Уряд ініціює створення восьми торговельних представництв України
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 13:53

  Уряд України пропонує створити торговельні представництва в Брюсселі, Вашингтоні, Китаї, Єгипті, Німеччині, Польщі, в Швейцарії та Туреччині, - заявив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Кабінету Міністрів у середу, 25 листопада.

  Арсеній Яценюк нагадав, що 1 січня 2016 року набуває чинності Угода про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом.

  Уряд «очікує на введення Росією економічного ембарго проти України», підкреслив він і наголосив, що  «на кожне таке російське рішення буде відповідне українське рішення».

  «Ми очікуємо, що з 1 січня внаслідок запроваджених Росією обмежень український експорт зменшиться на 600 мільйонів доларів. Але у нас відкриваються нові можливості в першу чергу завдяки Угоді про зону вільної торгівлі з Європейським Союзом», - сказав Глава Уряду.

  Аби розвивати український експорт, дати можливість диверсифікувати ринки і наростити постачання якісної і конкурентної української продукції за кордон, наголосив Арсеній Яценюк, Уряд ініціює створення восьми торговельних представництв України у Брюсселі, у Вашингтоні, Китаї, Єгипті, Німеччині, Польщі, в Швейцарії та Туреччині.

  «Відповідно до законодавства, це є компетенцією Президента України, і я переконаний, що Президент України підтримає ініціативу Уряду», - наголосив Арсеній Яценюк.

  Глава Уряду повідомив, що наступного тижня урядовці проведуть зустріч з найбільшими українськими експортерами: «На цій зустрічі буде обговорюватися конкретний план дій про те, яким чином розширювати географію українського експорту і як підтримувати українських експортерів в тому, щоб вони нарощували обсяги своєї продукції».