• In English
 • Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за восьмий місяць діяльності
  опубліковано 25 листопада 2015 року о 11:40

  24 листопада, в прес-центрі Кабінету Міністрів України, Міністерство інформаційної політики України прозвітувало за жовтень 2015 рокувосьмий місяць своєї діяльності.

  У заході взяли участь Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, заступник Міністра Тетяна Попова, радник Міністра з питань інформаційної політики щодо Криму Еміне Джеппар та радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін.

  Юрій Стець: «На цьому тижні Парламентом буде розглядатися законопроект, розроблений МІП, «Про систему іномовлення України», який вже пройшов перше читання. Вчора на засіданні профільного Комітету були внесені правки до законопроекту. Тому, як буде прийнято в другому читанні законопроект, і Президент поставить свій підпис – МІП завершить реформу іномовлення України. Отже, таким чином, свою місію по реформі іномовлення України ми виконаємо до кінця року».

  Слід зазначити, що законопроект буде правовим рушієм Мультимедійної платформи іномовлення України, яка розпочала свою роботу 1 жовтня 2015 року. А телеканал UATV, в складі платформи, на правах державного мовника, транслюватиметься у всьому світі. Зокрема, з цією метою Міністр проводить регулярні зустрічі з послами країн світу для налагодження необхідних контактів з кабельними мережами іноземних країн.

  У ході заходу заступник Міністра Тетяна Попова представила детальний звіт по відновленню мовлення на Сході країни.

  «Від Республіки Польща отримано 9 аналогових телевізійних передавачів: 5 встановлено, 3 готуються до встановлення, 1 знаходиться у резерві. А від Литовської Республіки отримано 15 передавачів: 9 встановлено, 2 готуються до встановлення, 3 знаходяться у резерві, 1 ремонтується. Від США отримано 3 FM передавачі, які планується розмістити в зоні проведення АТО», - відзвітувала Тетяна Попова, продемонструвавши карти, де вже відновлено українське мовлення на Сході країни з використанням зазначеного обладнання.

  Радники Міністра Еміне Джеппар та Дмитро Золотухін розповіли про останні важливі проекти, втілені в жовтні, у відповідних напрямках роботи, які вони супроводжують при відомстві.

  Нагадаємо, що на виконання доручення Прем’єр-міністра України та в рамках програми МІП «Відкрита влада», відомство щомісяця звітує в КМУ на прес-конференціях за результатами своєї діяльності.