• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та у зоні проведення АТО
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 12:47

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою.

  Протягом минулої доби обстрілів прикордонних підрозділів, блокпостів, де військовослужбовці Держприкордонслужби несуть службу спільно з військовослужбовцями Збройних Сил України, не було.

  У межах Донецької та Луганської областей прикордонними нарядами та українськими військовими зафіксовані польоти 2 безпілотних літальних апаратів. БПЛА помітили на напрямку н.п. Станично-Луганське та Маріуполь.

  Поблизу н.п. Золоте зведеною мобільною групою був затриманий громадянин України, який можливо причетний до діяльності НЗФ. Чоловік намагався перетнути лінію розмежування прямуючи з тимчасово неконтрольованої території. У ході перевірки документів у нього, окрім документів що посвідчують особу, були виявлені документи видані незаконними збройними формуваннями, а також друковані видання пропагандистського характеру. Наразі дану особу передано співробітникам СБУ в Луганській області.

  У рамках заходів, що направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 5 транспортних засобів. Вони перевозили товари без належних документів.

  Зокрема, групою в районі н.п. Кодимо зведеною мобільною групою затримано 3 автомобілі «ВАЗ» з понад тонною мороженої риби, вартість якої сягає 33 тисяч гривень. Ще 2 автівки зупинили поблизу н.п. Миколаївка та Щастя. Вони перевозили спирт і продукти харчування майже на 90 тисяч гривень. Дані автомобілі прямували на неконтрольовану територію, оминаючи контрольний пункт «Лисичанськ». Наразі транспортні засоби передані представникам ДФС для прийняття правового рішення.