• In English
 • МІП: В Харкові проведено тренінги з пошуку інформації у відкритих джерелах для журналістів та блогерів
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 12:30

  19 листопада 2015 року радник Міністра з питань інформаційної безпеки Дмитро Золотухін провів тренінги з пошуку інформації у відкритих джерелах для журналістів та блогерів Харкова.

  Проект навчання технікам та методикам Open Source Intelligence (OSINT) реалізовується за підтримки фонду European Endowmentfor Democracy та Міністерства інформаційної політики України.

  На тренінгу в Харкові Дмитро Золотухін розповів учасникам про найбільш успішні практики OSINT-розслідувань, які нині використовуються найбільш популярними і професійними командами журналістів та волонтерів, в сфері інформаційного протистояння такими як Bellingcat, «СХЕМИ» та Inform Napalm.

  Крім того, вже 21 листопада Дмитро Золотухін зустрівся зі своїм американським колегою, представником команди Bellingcat Аріком Толером, який проводив аналогічний тренінг для журналістів у Києві на запрошення Media Development Foundation. Вони також обговорили можливість проведення в Києві конференції про використання методів та інструментів Open SourceI ntelligence в сучасних медіа.

  В четвер, 26 листопада, черговий тренінг по OSINT-технікам радник Міністра проведе в Одесі.