• In English
 • Держприкордонслужба:Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 24 листопада 2015 року о 10:05

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО залишається динамічною та контрольованою. Пропуск осіб та транспортних засобів здійснюється в штатному режимі.

  Сьогодні зранку на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 600 та 250 транспортних засобів відповідно,  які прямують на в’їзд з неконтрольованої території. Черги на виїзд складали 60 та 170 автівок. Менше скупчення автівок спостерігалося на КПВВ «Новотроїцьке», в обидва напрямки на контроль очікувало по 120 транспортних засобів. На контрольному пункті «Гнутове» на в’їзд знаходилося 140 автомобілів, черга на виїзд була відсутня.

  В КПВВ «Георгіївка» прикордонний наряд виявив підроблену перепустку. Нею намагався скористатися наш співвітчизник, який прямував з тимчасово неконтрольованої території. Загалом з початку року прикордонники виявили майже 300 таких підробок. Крім того, у громадян, які слідували через лінію розмежування, виявили 16 підроблених паспортів, ще 13 використовували чужі та недійсні паспорти.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян не намагатися використовувати підроблені чи недійсні документи, не вкладати до них сторонніх речей – це може призводити до збільшення часу оформлення, а також притягнення до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

  Загальний пасажиро-транспортний потік протягом вчорашнього дня відмічається на рівні попередньої доби. Дещо менший рух зафіксовано через КПВВ «Георгіївка» та «Гнутове», а більший на КПВВ «Зайцеве». Всього через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 6802 осіб та 1356 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3687 осіб та понад 1056 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 6208 осіб та 2074 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 1938 осіб та 402 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2334 осіб.