• In English
 • Олексій Павленко: Латвія входить у десятку найбільших постачальників рибної продукції до України
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 14:14

  «Латвійська Республіка є важливим торговельним партнером України у Європі та входить у десятку найбільших постачальників рибної продукції на ринок України. За результатами 2014 року з Латвійської Республіки було імпортовано 10 тис. т рибопродукції на загальну суму 9,1 млн. дол. США», - зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко під час огляду Ризького Вільного порту та терміналів.

  До 80% вантажообігу Ризького Вільного порту складають транзитні вантажі, що направляються в країни СНД або надходять з них. У 2014 році Ризький порт - найбільший порт Балтійських країн по вантажообігу  - 41,1 млн. тонн, серед яких є частка і  товарів з України.

  «Для нас є дуже важливим досвід латвійських колег в реалізації таких масштабних економічних проектів та залученні міжнародних інвестицій», - додав Міністр.

  Ризький Вільний порт - це важлива ланка в регіональному транспортному ланцюзі та мережі пасажирських перевезень в регіоні Балтійського моря. Порт надає безпечні та надійні послуги своїм клієнтам.