• In English
 • На Тернопільщині майже 2000 учасників АТО отримають 500 гектарів землі
  опубліковано 23 листопада 2015 року о 13:35

  На Тернопільщині землевпорядна служба та органи місцевого самоврядування надали учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів дозволи на розроблення проектів землеустрою для відведення майже 2000 земельних ділянок. Загальна площа наділів складає 500 гектарів.

  Військовим відведуть у власність 1000 земельних ділянок площею103 га для ведення індивідуального садівництва. Під будівництво та обслуговування житлового будинку учасники АТО отримають 747 ділянок площею 48,62 гектара. Ще 218 ділянок площею 342,18 га призначені для ведення особистого селянського господарства.

  На сьогодні 613 учасників АТО завершили процес оформлення права власності на земельні ділянки загальною площею 100,5 гектара. Займатися веденням індивідуального садівництва військовослужбовці планують на 466 ділянках. Ще 119 наділів призначені для будівництва та обслуговування житлового будинку. Для ведення особистого селянського господарств військові отримали 28 ділянок.

  У Тернопільській області з моменту запровадження ініціативи про забезпечення земельними ділянками 2 360 учасників АТО та членів родин загиблих воїнів звернулись із заявами про отримання землі. Найбільшу кількість звернень подали у Тернопільському районі (860) та місті Тернопіль (684).

  Інформація про вільні земельні ділянки розміщена у відкритому доступі на офіційному веб-сайті Головного управління Держгеокадастру Тернопільщини.

  Довідково

  Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

  На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.