• In English
 • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
  опубліковано 21 листопада 2015 року о 13:07

  Прикордонники продовжують здійснювати охорону українсько-російського кордону і лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка в районі антитерористичної операції залишається напруженою. В межах Луганської та Донецької областей польоти безпілотних літальних апаратів не зафіксовано.

  Учора  з тимчасово неконтрольованої території у бік блокпосту «Майорське», на якому несуть службу  прикордонники та військовослужбовці ЗСУ, російські найманці здійснили провокативні постріли із мінометів та стрілецької зброї. Також поблизу контрольного пункту в'їзду/виїзду «Новотроїцьке» було зафіксовано мінометний вибух. Українські прикордонники продовжують дотримуватися режиму припинення вогню, тому вогонь у відповідь – не відкривався.

  Через контрольний пункт «Новотроїцьке» прослідували 2 вантажні автомобілі з гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Автівками перевозили майже 16 тонн вантажів (дитячі гігієнічні набори) для жителів Донецької області. Також прослідували 30 вантажних автомобілів з продуктами харчування та будівельними матеріалами загальною вагою майже 550 тонн від Світової продовольчої організація ООН.

  Крім того через контрольний пункт в'їзду/виїзду «Зайцеве» пропущено 1 вантажний автомобіль з гуманітарним вантажем будівельних матеріалів від Чеської благодійної організації під егідою ООН «Людина в біді».