• In English
 • Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування в зоні проведення АТО
  опубліковано 21 листопада 2015 року о 11:03

  Обстановка в контрольних пунктах в'їзду/виїзду на лінії розмежування в районі проведення АТО, що пов’язана з пропуском осіб, залишається динамічною.

  Учора  з тимчасово неконтрольованої території у бік блокпосту «Майорське», на якому несуть службу  прикордонники та військовослужбовці ЗСУ, російські найманці здійснили провокативні постріли із мінометів та стрілецької зброї. Також поблизу контрольного пункту в'їзду/виїзду «Новотроїцьке» було зафіксовано мінометний вибух. Українські прикордонники продовжують дотримуватися режиму припинення вогню, тому вогонь у відповідь – не відкривався. Однак через провокативні обстріли із тимчасово неконтрольованої території учора було призупинено пропуск осіб та транспортних засобів на контрольних пунктах «Зайцеве» та «Новотроїцьке», що призвело до черг та збільшило час очікування в перетині лінії розмежування.

  Загалом вчора через контрольні пункти прослідувала така кількість осіб та транспортних засобів: КПВВ «Зайцеве» - 6679 осіб та 1093 транспортних засобів; КПВВ «Георгіївка» - 3847 осіб та 1061 транспортних засобів; КПВВ «Новотроїцьке» - 7302 осіб та 2542 транспортних засобів; КПВВ «Гнутове» - 2758 осіб та 634 транспортних засобів; КПВВ «Станично-Луганське» - 2205 осіб.

  Також учора під час слідування з тимчасово неконтрольованої території в Луганській області помер громадянин України. Він прямував до лінії розмежування та не дійшовши до контрольного пункту в'їзду/виїзду «Станично-Луганське» відчув раптове погіршення стану здоров’я. Прикордонний наряд відразу викликав карету швидкої допомоги, яка прибула за декілька хвилин, однак медичні працівники констатували смерть даного громадянина.

  Державна прикордонна служба України звертається до громадян, які перетинають лінію розмежування, бути організованими, не створювати скупчення та слідувати в порядку черги.

  Сьогодні вранці на КПВВ «Зайцеве» та «Георгіївка» на оформлення очікувало близько 580 та 100 транспортних засобів, які прямують на виїзд до неконтрольованої території, а на в’їзд 500 та 100 відповідно. Менші черги автівок спостерігаються на КПВВ «Новотроїцьке» та «Гнутове»: 220 та 30 транспортних засобів на виїзд та 200 і 70 на в’їзд відповідно.