• In English
 • МІП: У Страсбурзі, на Світовому Форумі за демократію, представлено доповідь про утиски свободи слова в Криму та на Донбасі
  опубліковано 21 листопада 2015 року о 09:46

  19 листопада 2015 року, у Страсбурзі (Франція), заступник Міністра інформаційної політики України Тетяна Попова виступила на сесії Світового Форуму у Раді Європи за демократію «Свобода інформації в «епоху терору».

  Захід зібрав провідних політиків, експертів та представників громадського сектору з метою обговорення  ключових проблеми демократії по всьому світу.

  Під час виступу Тетяна Попова розповіла про утиски прав журналістів і порушення свободи слова в окупованому Криму та на Донбасі: «Вторгнення російських окупантів розпочалося із захоплення телевеж і вимкнення українських телеканалів. Таким чином місцевих жителів силоміць позбавили права на отримання інформації від українських ЗМІ. Сьогодні Міністерство інформаційної політики України працює над відновленням українського мовлення на окупованих територіях. Проте, через відсутність необхідного обладнання, високих телевеж на нашій території, процес руху в цьому напрямку досить повільний».

  Разом з тим, заступник Міністра розповіла про програму прикріплення журналістів до військової частини «Embedded journalism», завдяки якій міжнародні журналісти мають можливість отримувати правдиву інформацію із зони АТО, та запросила бажаючих до участі в програмі.