• In English
 • На Херсонщині майже на 550 гектарів збільшили площу громадських пасовищ
  опубліковано 20 листопада 2015 року о 11:04

  У Головному управлінні Держгеокадастру Херсонської області задовольнили клопотання сільських рад та надали дозволи на відведення 547,7 га земель для громадських пасовищ. Земельні масиви розташовані на території Великоолександрівського району. Наразі триває розробка проектів землеустрою для відведення землі у комунальну власність.

  На території Бобровокутської сільської ради для створення пасовища планується виділити 411,7 га із земель запасу державної власності сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів. Ще 135,9 га відведуть на території Новопавлівської сільської ради.

  Громадськими сіножатями та пасовищами селяни можуть користуватися безоплатно на підставі права загального землекористування.

  Як стверджують представники сільських рад, розширення площі пасовищ – важлива подія для громадян, які утримують худобу. Виділення додаткових земель у перспективі сприятиме збільшенню поголів’я тварин. Створення громадських пасовищ позитивно вплине на стан земельного фонду та охорону навколишнього природного середовища.